"Yükleniyor..."

HAKKINDA


 
 

Serilen Yer Kaplamaları Ticaret ve Sanayi Limitet Şirketi 1984 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şirketimiz Samur duvardan duvara halılarının​​ İstanbul ve Trakya bölge bayisidir. 

Dinarsu duvardan duvara halılarının​ ​Türkiye genelinde ana bayisidir. Bunun dışında, ÇAMSAN, YILDIZ ENTEGRE ve AGT firmalarının Laminant Parke ürünlerinin İstanbul Ana Bayisidir.

Ayrıca dünyanın önemli PVC zemin kaplama malzemeleri ve laminat parke üreticilerinden Tarkett ve Alman​ laminat parke üreticisi ​Classen firmalarının Türkiye dağıtımcılığını yapmaktadır.

Aynı zamanda Serfloor ve Dekorfloor PVC ürünlerinin Türkiye dağıtımcılığını yapmaktadır.

Ayrıca ALTINSAR SARAR Kaymaz Keçe Taban Peluş yolluk ürünlerinin dağıtımcılığını yapmaktadır.

Serilen Şirketi kendine ait 5.500 m2 'si kapalı, toplam 7.500 m2 alan üzerinde faaliyet yürütmektedir. Türkiye genelinde 500 satış noktasına 15 adet araç ve 40 personeli ile satış ve servis hizmeti vermektedir.

Firmamız standart ürünler dışında 'kontrat' siparişler için, 'özel tasarım'​ halı, laminat parke, pvc​  taleplerini de karşılamaktadır. Ürün çeşitleri içinde hastane, ofis, cami, otel, mağaza gibi yoğun trafik taşıyan alanlar için dayanıklılığı yüksek Halı-Pvc-Laminat Parke ürünleri bulunmaktadır.

Admin whatsapp'dan gelen mesaja sitenin güvenliği için yanıt ver.