"Yükleniyor..."

HAKKINDA


 
 

Serilen Yer Kaplamaları Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. 1984 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şirketimiz, Dinarsu İmalat ve Tic. A.Ş. Duvardan duvara halılarının Türkiye Ana Bayisi, Samur Halıları San.ve Tic. A.Ş. Duvardan duvara ve Karo Halılarının İstanbul ve Trakya bölge bayisidir. Nurtkes Çim Halılarının da bayiliğini yapmaktadır. Türkiye’nin önde gelen orman ürünleri malzemeleri üreticilerinden Yıldız Entegre, AGT ve Çamsan Entegre firmalarının LAMİNAT PARKE ÜRÜNLERİNİN İstanbul Bölge Bayisidir.

Dünyanın önemli PVC zemin kaplama malzemeleri üreticisi TARKETT'in ve Alman Laminant parke üreticisi CLASSEN'in bazı exclusive ürünlerinin Türkiye distribütörüdür. Ayrıca öncü Grup firmasının DEKORFLOOR PVC ürünlerinin Türkiye bayisidir ve ALTINSAR SARAR Kaymaz keçe pelüş yolluk ürünlerinin bayiliğini yapmaktadır.

Serilen Yer Kaplamaları kendine ait 5.500 m2'si kapalı, toplam 7.500 m2 alan üzerinde faaliyet yürütmektedir. Türkiye genelinde 500 satış noktasına 10 adet araç ve 35 personeli ile satış ve servis hizmeti vermektedir.

Firmamız standart ürünler dışında 'kontrat' siparişler için 'özel tasarım' halı, laminat parke ve PVC taleplerini de karşılamaktadır. Ürün çeşitleri içinde hastane, ofis, cami, otel, mağaza gibi yoğun trafik taşıyan alanlar için dayanıklı yüksek HALI-LAMİNAT PARKE-PVC ürünleri bulunmaktadır.

Zemin sektöründe 35. yılını dolduran firmamız için hizmette sınır yoktur!